Percepcja

Forum gildii Percepcja w grze Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Pisać konkretnie i na temat, żeby chaos nie powstał ! :) Froum w pelni dostepne po rejestracji.

#1 2009-12-03 11:24:13

 Akasza

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 266
Punktów :   

co nowego

pobrane z forum metin2:
,,Zespół Metin2.pl ogłasza konkurs na:

LOGO ŚWIĄTECZNE
Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy
do wzięcia udziału w zabawie.


Konkurs będzie trwał do 13 grudnia. do godz. 23:59

Prace należy przesyłać poprzez prywatną wiadomość do:
Eventy-Forum

Wymiary logo muszą wynosić: 950x112 px.
Obecne logo forum: Link.


Zwycięzca zostanie wyłoniony w dniu 16 grudnia 2009r.

Laureat dostanie nagrodę w postaci Kuponu o wartości 10 euro
(kupon można wykorzystać we wszystkich grach firmy Gameforge).''





cyt:
,,Drodzy gracze,

przypominamy, że od dzisiaj obowiązują nowe Zasady Gry:
Zasady Gry Metin2.pl

Życzymy miłej gry,
Zespół Metin2.

§1 Nazwy
Używanie obraźliwych, rasistowskich i/lub wulgarnych nicków postaci, nicków koni, nazw gildii oraz opisów sklepu jest zabronione.
Należy unikać nazw zawierających losowy, nic nie znaczący ciąg znaków.
Osoby podszywające się pod członków Zespołu Metin2 (podobne nicki; sugerowanie, że ma się znajomości w Zespole; sugerowanie, że jest się w Zespole Metin2) zostaną zablokowane na stałe bez wcześniejszego ostrzeżenia.


§2 Zachowanie
Gra jest zabawą mającą sprawiać przyjemność, dlatego ważnym jest, aby gracze zachowywali się kulturalnie względem siebie. Groźby, zastraszanie, wymuszanie oraz obrażanie innych jest zabronione. Jeśli uważasz, ze ktoś łamie te zasady, zgłoś to Mistrzowi Gry poprzez wysłanie screenshota w Systemie Zgłoszeń. Zespół Metin2 zastrzega sobie prawo do ustalenia, czy dana treść jest obraźliwa, czy nie.
Prosimy nie naśmiewać się z początkujących graczy. Każdy kiedyś był początkujący, dlatego należy takim osobom pomagać w miarę możliwości.
  CLEO to coś dla Ciebie w związku z decyzją GMa:P odwołaj się do zasad (może pomoże)

§3 Język
Oficjalnym językiem w całej ofercie Metin2.pl jest język polski. Do oferty należy m.in: serwer gry oraz forum.

3.1. Spam
Spamowanie jest zabronione. Oznacza to, że nie wolno:
- wielokrotne wysyłać tej samej wiadomości na czacie w krótkim odstępie czasu;
- umieszczać linków lub reklam nie związanych z Metin2;
- pytać się innych graczy o działanie błędów;

3.2. Groźby odnoszące się do rzeczywistości
Groźby odnoszące się do rzeczywistości pod adresem innych graczy, członków Zespołu, pracowników Gameforge lub innych osób związanych w jakikolwiek sposób z projektem Metin2 jest surowo zabronione.


§4 Bug-using
Wykorzystywanie błędów w celu zyskania korzyści w grze jest zabronione i będzie prowadzić do stałej blokady kont gracza. Błędy należy niezwłocznie zgłaszać za pomocą Systemu Zgłoszeń. Zatajanie szczegółów informacji o odnalezionym błędzie przed członkami Zespołu jest również zabronione.


§5 Oprogramowanie
Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione. Korzystanie z oprogramowania do Metin2, które nie zostało stworzone przez Gameforge4D, w szczególności ze skryptów automatycznie rozwijających postać pod nieobecność gracza, jest zabronione i prowadzić będzie do wykluczenia z oferty gry.


§6 Dane konta
Dane dostępowe (ID konta i hasło) do konta należy trzymać w bezpiecznym miejscu. Nie wolno ich w żaden sposób upubliczniać lub przekazywać osobom trzecim. Zabrania się także wypytywania innych graczy o ww. dane.
Uwaga! Członkowie zespołu Metin2 nigdy nie poproszą Cię o hasło do konta.

Skargi w przypadku nie dokonania zmiany adresu e-mail po zamianie konta z innym graczem nie będą rozpatrywane. Zgłoszenia (System Zgłoszeń) będą opracowywane tylko w przypadku podania - w formularzu zgłoszenia - prawidłowego adresu e-mail przypisanego do konta. Zespół Metin2 nie będzie przywracać utraconych przedmiotów, postaci lub kont.


§7 Pomoc GM
Mistrzowie Gry nie mogą dawać przedmiotów, Yang lub Punktów Doświadczenia innym graczom. Nie biorą przedmiotów graczy na przechowanie, nie zwiększają poziomów postaci ani nie tworzą potworów na życzenie. Nie powinieneś próbować handlować z GM, zapraszać go do gildii lub drużyny (party) ani nawet pytać o tego typu rzeczy. Wyjątki możliwe są podczas Wydarzeń organizowanych przez Zespół Metin2.

Przed rozmową z GM w grze należy zapoznać się z treścią tematu: Zasady zachowania wobec GM.


§8 Zespół GM
Decyzje oraz instrukcje Zespołu Metin2 powinny być szanowane.
Jeżeli uważasz, że decyzja w twojej sprawie jest niesłuszna, możesz napisać odwołanie za pomocą Systemu Zgłoszeń, który jest jedynym miejscem na składanie skarg dotyczących gry. W drodze postępowania, możesz zostać poproszony o zalogowanie się do sieci IRC na oficjalny kanał pomocy w celu dalszych wyjaśnień. Publikacja wszelkiej korespondencji z Zespołem Metin2 bez uzyskania wcześniejszej zgody jest zabroniona. Próby uzyskania zmiany decyzji jednego GM u innego GM prowadzić mogą do wydalenia z gry.

§ 8 a.)
Do obowiązku gracza należy odpowiedź na wezwanie GM zarówno na szepcie, lub w przypadku jego zablokowania, na czacie lokalnym. W przypadku braku reakcji ze strony gracza, podczas gdy postać nadal będzie wykonywać jakąś czynność (np. łowienie ryb), GM może zadecydować o blokadzie konta za używanie programów symulujących aktywność w grze. Podszywanie się pod GM, poprzez stosowanie ww. metody przez graczy, będzie karane zgodnie z Tabelą Kar.

§9 Kary
W zależności od rodzaju wykroczenia zastosowana może być jedna z poniższych kar:
- słowne upomnienie z prośbą o przestrzeganie zasad
- ostrzeżenie
- czasowa blokada możliwości pisania na czacie gry
- blokada konta (jednego)
- wykluczenie z oferty gry (blokada wszystkich powiązanych kont)
Szczegóły dotyczące karania znajdują się w temacie Tabela Kar.

Zespół Metin2 zastrzega sobie prawo, do zastosowania czasowej lub permanentnej kary dowolnego typu bez podania przyczyny, nawet w przypadku nie złamania żadnej z zasad wspomnianych w tym regulaminie.
W przypadku poważnych wykroczeń możliwe jest wykluczenie gracza z całej oferty Metin2, czyli jednoczesna blokada wszystkich kont (zarówno w grze jak i na forum).


§10 Wyjątki
W nawiązaniu do punktu 5.1 Ogólnych Warunków Umowy obowiązujących od dnia 1 marca 2009 zezwala się na korzystanie w grze z wielu kont przez jednego gracza.


§11 Postanowienia końcowe
Zasady Gry mogą ulec zmianom, jeśli Administracja Gry uzna to za stosowne. Informacja o zmianach zostanie zamieszczona na forum zanim zmiany wejdą w życie.

Ogólne Warunki Umowy są regulaminem nadrzędnym w stosunku do Zasad Gry.


Zespół Metin2 ''



a to na wszelki wielki, też z forum :
,,Przechowywanie Yang na postaciach niskopoziomowych...
Drodzy gracze,

aby pozbyć się tak zwanych yang farmerów (ang. 'yang farmers'), Yang z postaci niskopoziomowych (mowa o postaciach, które posiadają ogromne ilości Yang) będą usuwane, a konta blokowane. Głównie dotyczy to kont z postaciami w przedziale poziomowym 1-15 (lecz nie tylko!), które posiadają miliony Yang. Wiemy, że w pewnym stopniu może to utrudnić grę, jednak podziękowania należą się chińskim botom, które zmusiły nas do zastosowania takiego rozwiązania.

Usunięte Yang nie będą zwracane. Tak więc, prosimy nie tworzyć banków/magazynów Yang na postaciach niskopoziomowych.

Życzymy miłej gry,
Zespół Metin2. ''


http://img202.imageshack.us/img202/4070/nietoperek.gif

Offline

 

#2 2009-12-17 12:45:46

 Akasza

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 266
Punktów :   

Re: co nowego

,,Święta w Metin2
Dzisiaj zostały uaktywnione następujące eventy/NPC:

1. Cukierki - ze wszystkich mobów zaczęły dropić cukierki.
2. Mikołaj - na losowych mapach pokazuje się NPC Mikołaj, od którego - za niewielką opłatą - można otrzymać ciekawe prezenty.
3. Choinka - można na niej wieszać skarpetki. Niestety osoby, które już to zrobiły (w poprzednich latach) nie mogą ponownie zawiesić skarpetki.
4. Śnieg - w ciągu kilku najbliższych chwil na wszystkich serwerach zacznie padać śnieg.

Życzymy miłej gry i wesołych świąt,
Zespół Metin2. '' (www.metin2.pl)


http://img202.imageshack.us/img202/4070/nietoperek.gif

Offline

 

#3 2009-12-26 12:01:47

 Alisarrian

Administrator

6858456
Call me!
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 282
Punktów :   

Re: co nowego

Event z okazji świąt (25.12-27.12.2009)
Zgodnie z zapowiedzianym eventem świątecznym (Event z okazji świąt (25.12-27.12.2009)) , informuję, że na serwerze Feniks odbędzie się on w dniu 26 grudnia 2009 o godzinie 21:00

Życzymy wesołych świąt,
Zespół Metin2.

Event z okazji świąt (25.12-27.12.2009)
Zima, zima, zima - pada, pada śnieg
Moby dzwonią dzwoneczkami,
Event idzie serwerami,
Dzyń, dzyń, dzyń.......


To była wędrówka jakich wiele w życiu zaznałem. Zmarznięty i obolały po stoczonej walce, próbowałem dostać się na jakiś uczęszczany trakt. Była już późna godzina. Godzina w której złe moce nabierają sił i budzą się do swego czarnego życia. Wtem za wzgórza dobiegł mnie jakiś hałas. Kto to? – pomyślałem. Okolica wszakże nie jest bezpieczna. Pochyliłem się za pryzmą śniegu i tak zgarbiony dotarłem na wzgórze.
Przystanąłem na chwilę..... Rozejrzałem się uważnie. Na dole nie było widać nic podejrzanego.... Prawie nic... Śnieg zaczął prószyć jeszcze mocniej i nic nie zwiastowało jakichkolwiek zmian.
Zamknąłem oczy i pomyślałem o domu. Tam zapewne trwa już świąteczna krzątanina. Zapach pieczonych ciast i potraw wigilijnych wypełnia szczelnie wszystkie pomieszczenia. Zapach choinki – tak niezapomniany - przywołał mi obrazy z dzieciństwa. Mała łza wydostając się z oczu zamarzła na wysokości policzka. Taaak...- to wkrótce ten dzień, kiedy zasiądę wspólnie z rodziną do wigilijnej wieczerzy. To dzień w którym obdarujemy swoich najbliższych drobnymi upominkami....

Wspomnienia, które ogrzewały niczym pierzyna nagle urwały się. Na niebie widać było smugę światła i przysiągłbym nie wyglądało to niewinnie. Podczołgałem się bliżej. Za zagajnikiem zauważyłem jakiś wzmożony ruch. To nie zwierzęta. Zbyt wiele wyczuwałem tu bólu i niepokoju. Nałożyłem na siebie podarunek od starego druida – zniszczony płaszcz, który miał niezwykłą moc. Doskonale wtapiał się w otoczenie, czyniąc człowieka niemalże niewidzialnym. Tak uzbrojony podszedłem bliżej. To co zobaczyły moje oczy - napełniło serce lękiem....
Koło rozbitego metina stała dumnie Kampe – demon okrutny, mający postać kobiety z pięćdziesięcioma wężami zamiast głowy. Legendarna strażniczka Tartaru prowadziła ożywioną rozmowę. Wyglądało to na odprawę wojenną....
- To najlepszy czas na zmasowany atak. Wszyscy są zajęci tym ich śmiesznym świętem, więc nie będą zwracali uwagi na ruchy naszych sił zła. Magowie pracują nad odpowiednimi zaklęciami, które wzmocnią i zwiększą wielokrotnie nasze wojska i kamienie Metin - wysyczała Kampe z jednej ze swych wężowych głów.
- Co mamy robić? Kiedy atakować? – zapytał jeden z dowódców.
- Na razie powstrzymaj swój waleczny miecz. Szykujcie swe wojska do wymarszu i ataku. Gdy magowie skończą swe zadanie – wtedy będziemy gotowi. Ilość przywołanych potworów i destruktywnych kamieni Metin przekracza nawet Wasze wyobrażenie. Z tego względu nie zaatakujemy jednocześnie wszystkich światów zwanych serwerami. Magowie nie potrafią jednocześnie kontrolować tak wielkich hord. Spokojnie, pojedynczo zaatakujemy każdy serwer, niosąc śmierć i zniszczenie – odpowiedziała Kampe.
- Czy zaatakujemy jakieś konkretne miasta czy lokacje? – zniecierpliwił się Ognisty Król – demon z piekła rodem.
- Oczywiście, że nie. Na 3 różnych lokacjach odbędzie się pogrom mieszkańców Metina. Na każdej lokacji skupimy inne siły, aby dostosować nasze siły do umiejętności tych małych, słabych i lękliwych ludzi – zakończyła strażniczka.
Nagły błysk na chwilę oślepił moje oczy. Gdy objawy ustąpiły na polanie było ciemno. Jedynie wypalony pośrodku do ziemi krąg potwierdzał moje przypuszczenia.... To nie był sen... To znowu się powtarza....ZŁO POWRACA....


Zapraszamy do udziały w walce z siłami zła. Dla poszczególnych serwerów event odbywać się będzie w różnych dniach i godzinach ( tu można dać widełki datowe). Bliższe informacje pojawią się wkrótce w działach eventowych poszczególnych serwerów. Liczymy na Wasze męstwo, odwagę i bohaterska postawę. Należy bezwzględnie przestrzegać podziałów lvl i map, na które należy się udać. Powodzenia RYCERZE ŚWIATŁA.

_____________________________________________________________

W skrócie

   1. Wydarzenie odbędzie się na wszystkich polskich serwerach, jednak nie jednocześnie (pomiędzy 25.12.2009 a 27.12.2009).
   2. Dzień (i godzina), w którym odbędzie się wydarzenie zostanie podany na odpowiednim forum eventowym - indywidualnie dla każdego serwera (forum eventowe).
   3. Podział poziomowy na mapy:
          * Poziom poniżej 45: Dolina Seungryong,
          * Poziom od 45 do 65: Doyyumhwan (Ognista Ziemia),
          * Poziom powyżej 65: Wężowe Pole.



Życzymy miłej gry,
Zespół Metin2.


"I don't exist when you don't see me
I don't exist when you're not here "
"Take my hand before I kill
Still love you, I still burn "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
komunia-swieta-zaproszenia.eu